Promujemy PS

STOWARZYSZENIE SĘKALIK
Celami Stowarzyszenia jest działanie na rzecz rozwoju turystyki i promocji regionu Podlasia. Sękalik skupia się na aktywnym spędzaniu czasu m.in. poprzez rekreacyjne przejazdy Quadami, biwakowanie, oferuje również miejsca noclegowe oraz miejsca do organizacji spotkań i imprez okolicznościowych. Unikatowe miejsce wypoczynkowo-rekreacyjne jest obiektem całorocznym. Stowarzyszenie zajmuje się organizowaniem obozów, wycieczek, kolonii, wypoczynków zorganizowanych, rajdów turystycznych i krajoznawczych. Organizacja swoje cele realizuje poprzez organizowanie festynów, koncertów i kwest, w tym masowych imprez oświatowych, kulturalnych, historycznych oraz rekreacyjnych.

SPÓLDZIELNIA SOCJALNA ,,INTEGRACJA’’
Przedmiotem działalności spółdzielni jest prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków: prowadzenie punktu przedszkolnego, kawiarni, usługi cateringowe. Przedsięwzięcie oparte jest o naturalną potrzebę rozwojową. Celem Spółdzielni Socjalnej ,,Integracja’’ jest prowadzenie działalności społecznej i oświatowo-kulturalnej na rzecz swoich członków oraz środowiska lokalnego, a także działalność społecznie użyteczna w sferze działań publicznych. Celem Spółdzielni jest również realizacja doniosłych celów, takich jak tworzenie więzi międzyludzkich oraz reintegracja społeczna.

FUNDACJA WSPIERAMY PASJĘ
Fundacja prowadzi działalność związaną z wypożyczaniem sprzętu do prac remontowo-budowlanych na prostych, zrozumiałych zasadach. Wynajem sprzętu budowlanego, jako rozwiązanie dla profesjonalnych ekip budowlanych i remontowych, jak i dla prywatnych. Wypożyczanie urządzeń umożliwia korzystanie z wysokiej jakości sprzętu w przystępnej cenie oraz bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów zakupu maszyn i narzędzi na własność. Wypożyczane sprzęty posiadają szerokie spektrum zastosowania, można je wykorzystywać między innymi podczas: budowy domu, remontu mieszkania, wykończeniu wnętrz, wykonywaniu podłóg, prac monterskich, prac instalatorskich czy ogrodowych.

FUNDACJA ŁAPKA
Działalność fundacji związana jest z usługami kosmetycznymi. Prowadzi ona sprzedaż detaliczną profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy ciała, dłoni. Oferuje usługi kosmetyczne, takie jak makijaż okolicznościowy, wieczorowy, ślubny, fantazyjny, stylizowany, makijaż dojrzałej kobiety, makijaż do sesji zdjęciowych. Fundacja zajmuje się również charakteryzacją i stylizacją oraz pielęgnacją twarzy i ciała. Dodatkowym profilem działalności jest świadczenie usług szkoleniowych w zakresie wizażu na różnym etapie zaawansowania. Niewątpliwym atutem działalności jest współpraca z dietetykiem, dermatologiem oraz instruktorem fitness.

FUNDACJA WYNAJMER PLUS
Fundacja działa w branży związanej z wynajmem mobilnych domków całorocznych. Zajmuje się świadczeniem usług sprzątania oraz prania dla firm, mieszkań, biur, obsługa wspólnot, przedsiębiorstw, instytucji, najemcom. Celem Fundacji jest prowadzenie działalności edukacyjnej i kulturalnej, działanie na rzecz integracji i pomocy osobom oraz środowiskom zagrożonym wykluczeniem społecznym lub wykluczonych społecznie, promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy lub zagrożonych zwolnieniem z pracy, udzielanie pomocy przy poszukiwaniu pracy, zatrudnianiu i utrzymaniu miejsca pracy, wsparcie i aktywizacja osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, materialnej oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym lub wykluczonych społecznie.

FUNDACJA MALI DUZI BOHATEROWIE
Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w kierunku wynajmu mieszkania o wysokim standardzie oraz usług remontowo-budowlanych. Oferuje wynajem mieszkania dla turystów, biznesmenów, osób będących w delegacji (odbywających podróż służbową) oferując nocleg na jedną noc, jak i kilka dni. Wynajem przestrzeni mieszkaniowej pod działalność artystyczną. Wynajem mieszkania pod sesje zdjęciowe, fotograficzne, nagrania filmowe, warsztaty. Dodatkowym profilem działalności jest świadczenie usług remontowo-budowlanych takich jak tynkowanie i szpachlowanie masami gipsowymi, malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, obróbka gresu, marmuru, ceramiki, kamienia naturalnego, klejenie płyt gipsowo-kartonowych na ściany, wykonywanie drobnych prac elektrycznych.
Skip to content